I když se robotické vysavače těší i v českých domácnostech stále větší a větší popularitě, tak většina z nás tradicionalistů asi stále preferuje klasické manuální řešení pro lepší kontrolu vlastního čištění domácnosti. A právě pro všechny manuálně zdatné odpůrce robotů dnes máme jeden zajímavý kousek v podobě bezdrátového vysavače Dibea D18, který je navíc v akci na českém skladu oblíbeného e-shopu Gearbest,

Dibe D18 je bezdrátovým vysavačem s vestavěnou 2200 mAh kapacitou baterie, která na jedno nabití vystačí na pořádné vysátí celého bytu nebo domu. Vysavač se může pochlubit velmi silným sacím výkonem až 9000 Pa, velkou 550 ml nádobkou na prach, soustavou několika filtrů pro zachycení nečistot, několika speciálními kartáči pro různé příležitosti, odpojitelnou základnou pro jednodušší nabíjení a hlavně dvěma módy provozu – s nástavcem pro klasické vysávání nebo jen se základnou v ruce.

A v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest momentálně můžete bezdrátový vysavač Dibea D18 najít jen za 105.99 dolarů, což je samo o sobě velmi solidní nabídka. A protože se jedná o český sklad firmy (označený jako Fast-23), tak samozřejmě odpadají veškeré případné daňové a celní doplatky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.