Sluchátka a audio produkty patří obecně k prodejním stálicím nejen na čínských obchodech. A protože žijeme v aktivní době s aktivními lidmi, tak stoupá i popularita bezdrátových sluchátek, která jsou ideálně právě pro pohybově náročnější aktivity a kratochvíle. Jedny takové pro vás dnes máme z nabídky e-shopu Tomtop a QCY T1C určitě nezklamou, zejména při pohledu na cenovku vylepšenou naším slevovým kupónem.

QCY T1C jsou klasické Bluetooth TWS (True Wireless) špunty do uší, ale v tomto případě s velmi slušnou výbavou zahrnující profesionální kodeky SBC+ACC, technologii na potlačení okolních ruchů a zejména moderní připojení pomocí Bluetooth 5.0. Potěší také voděodolná a zejména potu odolná certifikace IPX4 a velmi nízká váha, každé ze sluchátek má pouhých 9 g. Jako bonus je v balení i speciální nabíjecí box s kapacitou 380 mAh, takže si s nabíjením nemusíte dělat velké starosti ani na cestách a v terénu.

A podobná výborná sluchátka zdaleka nemusí stát velké peníze, protože se slevovým kupónem CZB6549 se na e-shopu Tomtop dostaneme u sluchátek QCY T1C na velmi solidních 19.39 dolarů. Nabídka platí až do 31. března, takže pokud hledáte nějakého nového audio parťáka pro vaše sportování, tak se na tuto nabídku určitě mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.