Další a další informace o Xiaomi Mi 9 se internetem valí jako tsunami. Hlavním zdrojem je Weibo, kde se střídají oficiální zprávy hlavních manažérů společnosti a neoficiální úniky fanoušků Xiaomi. Jedním z nich je i snímek balení telefonu a folie na displeji, kde je jasně vidět, že telefon bude podporovat bezdrátové nabíjení s výkonem 20 W.

Toto nabíjení Xiaomi Mi 9 má vyšší výkon než u Huawei Mate 20 Pro, který podporuje bezdrátové nabíjení s výkonem 15 W. Na fólii je také uvedeno, že telefon pohání procesor Snapdragon 855 s maximálním taktem 2,8 GHz, jeden ze snímačů hlavního fotoaparátu má rozlišení 48 MPix a pochází z dílen Sony.

Najdeme zde i informaci o AMOLED displeji, který má úhlopříčku 6,39 palce, jeho výrobcem je Samsung a bude zde integrován snímač otisků prstů páté generace. Displej má 3D zakřivení a je pokryt sklem Gorilla Glass 6. Již je potvrzeno, že rozlišení obrazovky bude FullHD+ a její užitná plocha bude 90,7%.

A pokud bychom se podívali na certifikační výpis 3C, můžeme zjistit, že nabíjení skrze kabel bude 5V/3A, 9V/3A a 12V/2,25A s nabíjecím výkonem maximálně 27 W. Dá se tedy říct, že Xiaomi Mi 9 bude skutečně povedený kousek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.