Ohodnoťte článek

Dnešní nálož novinek čistě zaměřených na Xiaomi pokračuje, protože pravděpodobně až do 20. února bude nejžhavějším tématem mobilního světa oficiální představení Xiaomi Mi 9. A dnes máme poměrně překvapivou zprávu, která sice s Mi 9 souvisí jen okrajově, ale i tak jde o velmi zajímavé sdělení. Podle exkluzivní zprávy serveru Mysmartprice si na nás totiž Xiaomi chystají na představovačce jedno překvapení a dorazí jejich první bezdrátová powerbanka !

Vzhledem k tomu, že se na toto téma dosud nikdy ze strany Xiaomi nediskutovalo a ven se zatím nedostaly ani žádné spekulace a fámy, tak je podobná zpráva jen pár dní před vydáním opravdu poměrně překvapivá. Na druhou stranu se analytici zatím překvapivě shodují, že Mi 9 bude mít super-rychlé bezdrátové nabíjení  a představení první firemní bezdrátové powerbanky by tak přesně zapadalo do konceptu ideálních doplňků k tomuto novému telefonu.

Zpráva bohužel nezachází do žádných velkých detailů kromě zmínky o 10.000 mAh kapacitě powerbanky, což je ostatně nejčastější kapacita modelů od Xiaomi. Podobný produkt podle našeho názoru by měl na trhu rozhodně místo a držíme palce, aby se tyto spekulace za pár dní potvrdily. Co na podobný kousek říkáte Vy ? Hodila by se vám do výbavy bezdrátová powerbanka ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.