Ohodnoťte článek

V dnešní době není problém si za hubičku pořídit celý vagón IP kamer, ale u kousků pro domácí použití občas přece jen pokulhává kvalita záznamu nebo některé z funkcí. Takže pokud potřebujete opravdovou venkovní bezpečnostní IP kameru, tak se musíte poohlédnout po specializovaných modelech. Jedním takovým jen třeba Alfawise ZS-GX4S, který pro vás dnes máme z bleskových prodejů e-shopu Gearbest.

Alfawise ZS-GX4S je typická venkovní bezpečnostní IP kamera s voděodolnou certifikací IP66, celokovovým zpracováním a plným FullHD 1080p rozlišením záznamu. Nabízí vymoženosti jako je detekce pohybu, noční vidění do vzdálenosti 25 metrů, oboustranné audio, podporu protokolu Onvif, ukládání záznamu do cloudu a samozřejmě Wi-Fi 2.4 GHz připojení s možností ovládání a kontroly pomocí speciální mobilní aplikace.

A v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest je navíc momentálně bezpečnostní venkovní IP kamera Alfawise ZS-GX4S k mání jen za 29.99 dolarů s dopravou zdarma. Takže pokud vám domácí IP kamerky nestačí a potřebujete něco pořádného, tak byste se na ni měli určitě mrknout.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.