Ohodnoťte článek

V záplavě produktů z čínských obchodů s elektronikou občas najdeme některé zajímavé kousky, které by vás asi nenapadlo hledat samostatně. Ale když na ně kápnete, tak si s radostí podobný bazmek rádi pořídíte, protože za ty peníze se často jedná o nákup stylem „a proč ne“. Přesně jeden takový kousek pro vás máme dnes, univerzální ovladač z nabídky e-shopu Tomtop.

A jaký že to univerzální ovladač to máme na mysli ? Inu jeden poměrně speciální, protože se nejedná o žádný obvyklý kousek pro domácí spotřebiče. Do ruky dostanete malou krabičku se čtveřicí tlačítek, které mohou být naprogramovány pro potřeby náhrady ovladačů pracujících na frekvenci 280 až 868 MHz. Tedy například ovládání garážových vrat, bezpečnostních závor, posuvných dveří nebo třeba motorizovaných závěsů a rolet.

Takže pokud se často potýkáte s několika podobnými vymoženostmi najednou, tak by se vám tento univerzální ovladač určitě mohl hodit. Navíc je momentálně na e-shopu Tomtop k dostání v bleskových prodejích jen za 9.09 dolarů, takže jsme opravdu v kategorii nákupů „proč ne“.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.