Ohodnoťte článek

Kolem chystaného Oppo telefonu se dosud točily jenom nepotvrzené fámy a spekulace. Koncem minulého měsíce se na síti objevily snímky telefonu s pop-up kamerou a téměř nulovými rámečky, ale pořádně se nevědělo, jestli jde o Oppo R19 nebo Oppo F11 Pro.

Další ničím nepodložené zprávy oznamovaly, že Oppo F11 Pro bude představen buď koncem února/februára a nebo v březnu/marci. Ovšem jeho parametry zůstávají zahaleny tajemstvím. Tedy snad kromě oné pop-up kamery a 48 MPix snímače zadního fotoaparátu.

Dnes tu máme video, které visí na YouTube. Ani zde nejsou uvedeny specifikace Oppo F11 Pro, ale zato si můžeme omrknout design telefonu. A dá se říct, že video lehce upozorňuje na hlavní taháky přístroje. Je to především vyskakovací selfie kamerka, velká užitná plocha displeje, úzké boční rámečky, foto režim Super Night a skleněná záda s barevným přechodem a zakřivením.

Na zadním panelu je vidět snímač otisků prstů, takže je zřejmé, že ani u tohoto modelu se nedočkáme čtečky otisků v displeji. A když už jsme u displeje, na Twitteru se objevila krátká zprávička o „panoramatické“ obrazovce, což bude patrně jen nadnesený název Full-screen displej bez výřezu. Další informace o Oppo F11 Pro zatím k dispozici nejsou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.