Ohodnoťte článek

Čínské obchody se nám opravdu probudily ze zimního spánku (tedy pro ně spíše novoročního) a tak nás už opět začínají bombardovat nabídkami na kupóny a slevy. A my takové samozřejmě vítáme, protože se mohou určitě hodit i našim čtenářům. Dnes pro vás tak máme hned dvojici slevových kupónů z nabídky e-shopu Cafago, takže se na ně určitě mrkněte, zda se nejedná o něco právě pro vás.

První kousek je opravdu pro všechny, protože USB flash disků není nikdy dost. KKMOON CW10290 je sice jen pomalejší USB 2.0 model s přenosovými rychlostmi kolem 18 Mb/s pro čtení a 6 Mb/s pro zápis, ale zase jde o šikovný výsuvný design s kroužkem na klíče. Nabídka je na 128 GB variantu, která je k mání v červené nebo klasické černé barvě. A se slevovým kupónem CC9228 je k mání až do 31. března jen za 10.99 euro.

Druhá nabídka je pak přece jen pro vybranější fajnšmekry, i když popularita domácích 3D tiskáren roste i u nás velmi rychle. A model Anycubic MEGA i3 patří k těm velmi povedených, když nabídne kovový rám, jednoduchou instalaci, velkou pracovní plochu, 3,5-palcový barevný dotykový displej, automatické navázání tisku při přerušení a spoustu dalších vymožeností. Se slevovým kupónem CC0346 je pak k dostání z německého skladu bez dalších poplatků až do 31. března jen za 254.02 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.