Hodnocení recenzenta

Dnes je na trhu množství vakuových robotických vysavačů. Alfawise V8S je ten, který děla svoji práci dobře za cenu kolem 140 USD. Sací výkon je dostatečný nejen na podlahách a dlažbě, ale i nižších kobercích. Negativem je nemožnost plánovat čas vysávaní a nemá ani žádné pokročilé funkce. Je to prostě vysavač, který dělá svojí práci.

8
x/10

Kdo má rád úklid a domácí práce ho těší, ať ani nečte dál. My ostatní, co radši sedíme v křesle s nataženýma nohama, nebo právě naopak trávíme svůj volný čas venku, nemáme úklid moc rádi. Právě pro nás jsou tu robotické vysavače. A pro nás je tu i recenze Alfawise V8s.

Robotických vysavačů je hodně typů a vyrábí je hodně výrobců. I cena může být různá. Třeba 149 USD jako u našeho testovaného kusu, ale klidně i 300 USD. Záleží jaké funkce má, zda skenuje pokoj, zda se spáruje s aplikací a nebo je to jen „hloupý“ vysavač na dálkové ovládání. Alfawise V8S je něco mezi tím.

V minulosti jsme vám přinesli krátký unboxing vysavače iLife A4 a tak ho můžeme porovnat s tímhle od Alfawise. Design, velikost a způsob jakým vysává jsou stejné. Liší se jen v drobnostech, ale více již napoví naše recenze Alfawise V8s. Tenhle vysavač si můžete koupit na e-shopu Gearbest a nesplést si ho s iLife V8S.

GIZchina Youtube banner

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.