Značka Redmi zahájila svůj start vydáním telefonu Note 7, který si bleskově získal popularitu a velmi dobře se prodává. Víme také, že brzo by měl být představen i Note 7 Pro a následně i přístroj Redmi 7. O posledně jmenovaném ale zatím nemáme téměř žádné informace, snad kromě té, že půjde o levný telefon.

Ovšem v těchto dnech prošel certifikací 3C přístroj s označením M1810F6LE/T/C a podle všeho by mělo jít právě o Redmi 7. Z certifikačního výpisu dále plyne, že zařízení bude mít nabíječku MDY-09-EK s nabíjecím výkonem 10 W. To je stejné jako v případě Note 7.

Kromě této informace však z výpisu 3C nevyčteme žádné další parametry, které by telefon měl mít. Ale vzhledem k tomu, že čínské certifikace probíhají v poměrně rychlém sledu za sebou, předpokládáme, že by vbrzku mělo dojít i na Tenaa certifikaci a přístroj by pak mohl být představen a vypuštěn na trh.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.