Jen pár hodin poté, co Xiaomi potvrdila, že 20. února/februára představí v Číně telefon Mi 9, tu máme další oznámení. To se tentokrát objevilo na oficiálním twitterovém účtu společnosti a týká se veletrhu MWC 2019.

Upoutávka sice neodkazuje na to, co přesně bude představeno, ale je naprosto jasné, že prezentace nového produktu proběhne na veletrhu MWC 2019 v Barceloně, a to 24. února/februára.

Kromě toho se společnost obrací na své fanoušky s tím, aby se pokusili uhodnout o jaké produkty půjde. Takže Xiaomi na MWC 2019 jednoznačně představí víc věcí než jen jednu. A na to konto se už začíná spekulovat, že by v Barceloně mohl být představen telefon Mi Mix 3 s podporou 5G.

A dokonce se mluví i o tom, že na veletrhu by mohla proběhnout i globální představovačka Xiaomi Mi 9 a nebo i mezinárodní verze Mi 8 Explorer Edition. Xiaomi má totiž už v Evropě velmi slušné renomé a její úspěšnost v rámci prodejů stále stoupá, proto by Barcelona byla ideálním místem pro oznámení globálních verzí telefonů, které jsou k mání jen na čínském trhu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.