Moderní chytrá domácnost je určitě sen nejednoho geeka a technologického nadšence, i když v našich končinách se její použitelnost lehce snižuje kvůli nutnosti hlasového ovládání v jazyce Shakespearově a ne v naší mateřštině. Ale třeba už brzy. Každopádně dnes pro vás máme jeden ze základních stavebních dílků podobného projektu a to chytrou zásuvku Alfawise PE1004T z nabídky e-shopu Gearbest.

Chytrá zásuvka Alfawise PE1004T je připojena samozřejmě pomocí domácí Wi-Fi sítě a podporuje plně platformy jako jsou Amazon Alexa nebo Google Home. Díky ní máte možnost na dálku zapínat/vypínat elektrické spotřebiče v ní zapojené a dále také přesně definovat a plánovat jejich časové využití. Takže třeba není problém si nastavit zapnutí zvlhčovače vzduchu přesně na desátou hodinu ranní a vypnutí po dvou hodinách. S ovládáním vám pak pomůže specializovaná aplikace pro mobilní telefony Tuya.

Jako vždy nemůžeme zapomenout na slevové kupóny, takže i pro chytrou zásuvku Alfawise PE1004T samozřejmě jeden takový máme. Takže pokud použijete kupón GBEXBSP60 na e-shopu Gearbest, tak se dostanete s cenou na velmi hezkých 9.99 dolarů. Nastal už tedy čas pro chytrou domácnost i pro vás ?