Ohodnoťte článek

Také společnost OnePlus se zúčastní veletrhu MWC 2019. Sice se proslýchá, že prezentace proběhne za zavřenými dveřmi a nikdo vlastně netuší, co přesně bude společnost prezentovat, přicházejí zatím oficiálně nepotvrzené zprávy, že hvězdou večírku by měl být prototyp 5G zařízení.

Tato zpráva by mohla navázat na info, které koncem loňského roku vypustil do světa Pete Lau když se zmínil o tom, že společnost OnePlus bude prvním výrobcem, který bude prezentovat svoje 5G zařízení v Evropě a to se také začne primárně prodávat na evropském trhu a až později vstoupí i na další trhy.

Podle dalších zpráv, které se objevily na stránkách XDA Developers, společnost OnePlus k MWC 2019 uvádí následující: „Připojte se ke komunitě OnePlus přes 5G. OnePlus na stánku Qalcomm (hala 3, stánek 3E10) zve všechny, aby se propojili a komunikovali s naší komunitou prostřednictvím sítě 5G. Návštěvníci také zažijí 5G herní zážitek na prototypu OnePlus 5G.“.

Vzhledem k tomu, že společnost OnePlus odkazuje na herní zážitek, mohlo by se jednat případně i o herní telefon. Ale ať už to bude cokoli, bude prototyp osazen procesorem Snapdragon 855 s modemem X50 5G. V této chvíli však těžko odhadovat další parametry zařízení, takže budeme i nadále sledovat co se kolem OnePlus na MWC děje.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.