Popularita bezdrátového nabíjení se v poslední době výrazně zvedá a pomalu už i výrobci telefonů začínají registrovat zájem zákazníků o tuto technologii. Sice stále rychlosti nabíjení nedosahují klasického „drátového“ provozu, ale za to pohodlí je zcela na jiné úrovni. A my pro vás dnes máme nabídku z e-shopu Gearbest na zajímavou bezdrátovou nabíječku s držákem do auta go,comma, samozřejmě i se slevovým kupónem.

Bezdrátová nabíječka go,comma je vybavena podporou maximálně 10W rychlo-nabíjení, ale samozřejmě úspěšně dobijete i starší 5W kousky. A díky použití speciálního designu s oddělením cívky od čipu probíhá nabíjení s minimálním zahříváním, což jistě z hlediska bezpečnosti oceníte. Instalace je pak velmi jednoduchá s pevnou vidlicí do mřížky klimatizace a samotné uchycení telefonu je pak realizováno pomocí protiskluzové podložky a automatických svorek. Takže vám telefon z nabíječky nevypadne ani na českých legendárních tankodromech, jako je třeba dálnice D1.

A cena podobného gadgetu ? Pokud využijete na e-shopu Gearbest slevový kupón GBEXBSP144 tak ji srazíte jen na velmi solidních 17.99 dolarů. Takže pokud potřebujete bezdrátovou nabíječku do auta za slušné peníze, tak se vám go,comma určitě bude hodit.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.