Ohodnoťte článek

Den se se dnem sešel a máme pro vás opět něco do lehce paranoidní domácnosti. Ano i dnes pro vás máme nabídku nějaké té levné IP kamerky, se kterou můžete mít vždy přehled co se děje doma, jak vás zloději úspěšně vykrádají, nebo vám kočka ještě úspěšněji ničí novou koženou sedačku. Kamerka pochází ze zásob e-shopu Cafago a nebojte, ani dnes nepřijdete o nějakou tu extra slevu.

IP kamerka je poměrně kompaktních rozměrů a může nabídnout HD rozlišení záznamu s kompresí H.264 ve 25fps a AAC zvukem a samozřejmostí je i doplnění CMOS senzoru dalšími IR diodami pro noční vidění. Kamerka je schopná obsáhnout plných 360°, takže žádné mrtvé úhly a možnost úniku. Dále pak je k mání oboustranná podpora audia, detekce pohybu a vše pak můžete v reálném čase kontrolovat pomocí mobilní aplikace.

A jako bonus vás tato IP kamerka z e-shopu Cafago ani nebude moc stát , protože využitím slevového kupónu CC1885 srazíte cenu až na 15.46 euro, samozřejmě s dopravou zdarma. Nabídka pak platí až do 31. března.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.