Oslavy čínského Nového roku jsou u svého konce, takže všichni v Říši středu zase naplno začínají roztáčet kola továren a čínští výrobci připravují prezentace nových produktů. Například společnost Meizu už zavěsila na Weibo upoutávku na akci, která se uskuteční 14. února/februára.

Na teaseru je spousta textu v řeči rozsypaného čaje, který by se snad podařilo přeložit kovanému sinologovi, ale je tu také silueta telefonu a číslovka 3. Ta by měla zřejmě znamenat odpočet dnů do přestavovačky. Ovšem co by mohlo být představeno?

Většina tipařů se domnívá, že půjde o Meizu Note 9. Ten totiž nedávno prošel všemi potřebnými certifikacemi, takže celkem nic nebrání tomu, aby se mohl začít prodávat. Někteří také tvrdí, že kromě telefonu bude uvedeno víc Meizu zařízení, případně technologií. Ve hře je AI hlasový asistent, Super mCharge s výkonem až 55 W a inteligentní reproduktor. Do prezentace zbývají ještě dva dny, takže očekáváme nějaké podrobnější informace o akci.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.