Společnost ZTE teď nemá zrovna na růžích ustláno a díky stopce v USA se potýká s určitými finančními problémy. Ale nutno říci, že se nevzdává a snaží se vrátit zpět na scénu. Cesta to všem bude zřejmě dlouhá. Jedním z kroků pro udržení se na trhu je i snižování cen starších modelů telefonů. Skutečně obří slevy se tak dočkal Axon M.

Tento telefon byl vydán v roce 2017 a ve své době měl velmi unikátní design a patřil mezi jeden z prvních skládacích telefonů, i když ne tak, jak bychom si ho představovali dnes. Verze se 6 GB RAM a 128 GB interní paměti se tenkrát prodávala za zhruba 730 dolarů a na začátku byl Axon M exkluzivně nabízen pouze u amerického operátora AT&T.

Dnes je na JD.com zlevněn o 2900 jüanů, což je zhruba 430 dolarů. Je tedy nabízen za 1988 jüanů, v přepočtu za 295 dolarů a to je téměř za hubičku. Za tuto cenu dostanete skládací telefon se dvěna 5,2 palcovými displeji s rozlišením FullHD, procesorem Snapdragon 821 se 4/6 GB RAM a 64/128 GB vnitřního úložiště, baterií s kapacitou 3180 mAh a 20 MPix fotoaparátem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.