Ohodnoťte článek

Spousta z nás se vyžívá v nákupech čínských elektronických vymožeností za velmi příznivé ceny, takže by právě fanoušci takových nákupů měli zbystřit pozornost. Máme pro vás dnes totiž velmi zajímavý kousek z nabídky e-shopu Gearbest, který v podobě žárovky Alfawise JD-8610-Q2 úspěšně kombinuje klasickou žárovku a Wi-Fi IP kamerku.

Alfawise JD-8610-Q2 je na první pohled klasickou žárovkou s paticí E27, ale uvnitř se skrývá ještě 1,3 Mpix IP kamera s panoramatickou čočkou s efektem rybího oka, která zvládne ukládat záznam v rozlišení 960×960 pixelů ve 20fps a formátu H.264. Bonusem je pak noční vidění, případně detekce pohybu, takže se hodí třeba k zabezpečení domácnosti proti zlodějům v době nepřítomnosti. Potěší i oboustranné audio spojení a slot na microSD kartu. Vše je pak samozřejmě přístupné pomocí mobilní aplikace na Android nebo iOS.

Nákupy jsou vždy lepší se slevami, takže i dnes můžeme již existující bleskové prodeje ještě vylepšit pomocí slevového kupónu. Ten má podobu GBEXBSP92 a díky němu se na e-shopu Gearbest dostanete na cenu hezkých 19.99 dolarů za žárovku s IP kamerou Alfawise JD-8610-Q2 v bílé barvě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.