Chystaný telefon Meizu Note 9 prošel už několika certifikacemi a poslední získal nedávno od certifikátorů Tenaa. Je tedy připraven na trh a mohl by tedy klapnout předpoklad mnoha tipařů, kteří si myslí, že jeho uvedení by mělo proběhnout ještě v tomto měsíci.

Podle obrázků to vypadá, že se Meizu drží už poměrně klasického vzhledu hlavně u zadního panelu. I když se duální vertikální fotoaparát se snímači 48 MPix a 5 MPix přesunul ze středu do levého horního rohu. Na zádech je vidět i snímač otisků prstů, takže vize, že bude uložen na hraně byla mylná.

Nad 6,2 palcovým displejem s FullHD+ rozlišením je kapkový výřez pro přední údajně 20 MPix kameru. Bohužel, na snímku je displej vypnutý, takže těžko odhadovat jak široké budou boční rámečky, případně brada. Procesorem bude Snapdragon 675 s 6 GB RAM a 64 GB vnitřního úložiště, to bude možno dále rozšířit. Operačním systémem bude Android Pie a baterie bude mít kapacitu 4000 mAh.

Přesné datum uvedení zatím známo není, stejně jako cena Meizu Note 9. Ovšem vzhledem k tomu, že by telefon měl v Číně konkurovat Redmi Note 7, odhaduje se, že by měla začínat na 999 jüanech, což je zhruba 148 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.