Do představovačky telefonu Vivo V15 Pro zbývá už jen deset dnů, takže je jasné, že informace o něm plní internet. Kromě několika oficiálních teaserů, upozorňujících na vyskakovací 32 MPix selfie kameru, jsme mohli vidět i reálné fotky telefonu v barevné variantě s přechodem od červené až po černou.

Dnes tu máme další reálnou fotku, která tentokrát ukazuje sytě modrou lesklou verzi. Sice jsou vidět jen záda Vivo V15 Pro, ale i tak si můžeme udělat představu o uložení zadního modulu trojitého fotoaparátu, se kterým na přední straně lícuje pop-up kamerka.

Dále je vidět, že snímač otisků na zadním panelu skutečně není, což zase potvrzuje zprávy o jeho integraci do displeje. Ten by měl být 6,4 palcový s rozlišením FullHD+. Procesorem by měl být Snapdragon 675 s až 6 GB RAM a 128 GB vnitřního úložiště. Baterie by měla mít kapacitu 3700 mAh a předpokládaná cena Vivo V15 Pro je zhruba 350 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.