Ekosystém Xiaomi je opravdu velmi rozsáhlý a pod hlavičkou Yeelight najdeme celou řadu velmi zajímavých světel a lampiček. Některé z nich jsou také hybridními kousky a nabídnou uživateli často i druhou funkci. Takovým příkladem je třeba bezdrátová nabíječka s noční lampičkou Yeelight, kterou pro vás dnes máme z nabídky oblíbeného e-shopu Gearbest.

Tento zajímavý kousek sestává z malé noční lampičky s magnetickým uchycením a vlastní kapacitou baterie 500 mAh, která má k dispozici dva druhy příjemného osvětlení, klasické bílé a teplejší žluté. Základna s bezdrátovým nabíjením a 180° magnetickým uchycením na danou lampičku pak slouží nejen k dobíjení lampičky, ale hlavně i k doplnění šťávy na ni položenému mobilnímu telefonu. Podporováno je až 10W nabíjení s veškerými moderními technologiemi a ochranami.

V zásobách e-shopu Gearbest pak momentálně najdete tuto hybridní nabíječko-lampičku Xiaomi Yeelight jen za 32.99 dolarů, samozřejmě se stylové a nerušivé bílé barevné verzi. Takže pokud by se vám něco podobného do ložnice hodilo, tak se určitě na nabídku podívejte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.