Představení Vivo V15 Pro se blíží, takže není nouze o pravidelný nášup informací o něm. Dnes tu máme jednak dvě reálné fotky telefonu a taky další oficiální upoutávku. Ta opět upozorňuje na přední 32 MPix vyskakovací kameru a zároveň tvrdí, že půjde o světově první selfie kameru s takovým rozlišením.

A samozřejmě je tu opět potvrzeno použití trojitého modulu zadního fotoaparátu. Měly by jej tvořit snímače 48 MPix, 8 MPix a 5 MPix. Nebude chybět podpora AI a také se hovoří o tom, že primární snímač bude Samsung ISOCELL GM1.

Displej by měl mít úhlopříčku 6,39 palce s FullHD+ rozlišením a je označován jako Ultra FullView Display, tedy zcela bezrámečková obrazovka. Snímač otisků bude v displeji. Jako procesor bude použit Snapdragon 675 s 6 GB RAM a až 128 GB vnitřního úložiště. Je také pravděpodobné, že Vivo V15 Pro bude mít i slot pro microSD karty. Baterie by měla mít kapacitu 3700 mAh a cena by měla začínat na zhruba 350 dolarech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.