Společnost Spigen, která vyrábí doplňky a ochranná pouzdra pro telefony mnoha značek na svých stránkách zveřejnila nabídku ochranných zadních krytů pro telefony Huawei P30 a P30 Pro a s ní i rendery těchto přístrojů. Obrázky vypadají věrohodně, takže se na ně pojďme podívat.

Renderované snímky Huawei P30 Pro potvrzují, že telefon bude mít skutečně čtyři snímače zadního fotoaparátu. To jsme ale docela nedávno mohli vidět i v  konceptu youtubera Waqara Khana.

Podle společnosti Spigen však budou všechny čtyři snímače situovány do jednoho vertikálního modulu, vedle kterého bude vpravo uložen LED blesk a dva senzory, které budou zřejmě sloužit jako laserový autofokus. Kolem displeje budou velmi úzké boční rámečky a také brada nebude příliš široká. Nad displejem je malý kapkovitý výřez.

I Huawei P30 vypadá velmi podobně jako na renderech, které byly nedávno k vidění. Zadní fotoaparát má tři snímače vertikálně uložené v jednom modulu, LED blesk je pod tímto modulem a těsně pod ním dva senzory. Čelní panel P30 vypadá stejně jako u P30 Pro.

S těmito rendery ovšem přichází ještě jedna, na první pohled téměř nepostřehnutelná věc. Na obrázcích čelních panelů je uvedeno datum 28. březen/marec. A to by mohlo být skutečné datum uvedení řady P30. Víme totiž, díky tiskové zprávě polské pobočky Huawei, že představení proběhne koncem příštího měsíce v Paříži.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.