Ačkoliv jsou hlavní únorové spekulace a novinky jako vždy zaostřeny hlavně na velká jména mobilního průmyslu a zejména chystaná velká odhalení na MWC 2019 od Samsungu a Huawei, tak si samozřejmě najdeme čas i na značky, které se často drží lehce v závětří. K nim patří v mobilním segmentu i taiwanský ASUS a navzdory značné popularitě řady Zenfone o něm opravdu není příliš slyšet. Dnes však pro vás máme další snímky chystaného ASUS Zenfone 6 nebo Zenfone 6z, které potvrzují některé z dohadů.

Jedná se dokonce hned o dvojici snímků, ze kterých je vidět zejména nový barevný styl zadního panelu, kde se ASUS také pokouší o moderní design s přechody barev, konkrétně pak s modro-červenou variací. Ale evidentně půjde na trh usedlejší šedo-černá varianta. Ta je vyobrazena na druhém snímečku a lépe zachycuje zaoblení telefonu kolem rohů. Jinak fotografie jen potvrzují trojitý zadní fotoaparát a pozorné oči internetových slídilů odhalily na krabičce od telefonu i potvrzení přední klasické čtečky otisků prstů.

Předchozí informace o prototypech Zenfone 6 hovořily o nestandardním umístění malého vykousnutí displeje, které by mělo být mimo centrální osu, ale protože na dnešních snímcích jsou jen záda telefonu, tak netušíme, zda se tak opravdu stane. Minulá generace Zenfone 5 se dostala na trh v únoru loňského roku, takže je poměrně velmi pravděpodobné, že se na Taiwanu pokusí tento termín zachovat a dočkáme se nové vlajkové lodi ASUS už velmi brzy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.