Ohodnoťte článek

Z čínských zdrojů jsme si v posledních týdnech a měsících zvykli na přehršel robotických vysavačů, kterým už mnozí milerádi přenechají veškeré starosti s úklidem své haciendy. Dnes pro vás ale máme z této oblasti něco lehce jiného, protože se nejedná o žádného autonomního robota, ale hezky manuální  ruční vysavač SWDK KC301 z nabídky bleskových prodejů e-shopu Gearbest.

Ale i takový ruční vysavač SWDK KC301 má co nabídnout, protože se jedná o specializovaný stroj na řešení problémů s roztoči pro vaše lůžkoviny. K tomu je vybaven mnoha šikovnými funkcemi, ať už se jedná o vyklepávání s frekvencí 8000 úderů za minutu, extra silné sání 12 kPa, UV světlo k ničení roztočů nebo dvojitý filtr včetně jednoho HEPA filtru. Vysavač je dále vybaven 0,4 l nádobkou na prach a má také extra dlouhou 5 m napájecí šňůru.

V bleskových prodejích e-shopu Gearbest je pak tento šikovný ruční vysavač na roztoče SWDK KC301 v bílé barevné variantě k mání jen za 72.99 dolarů, ale bohužel se kvůli větším rozměrům tentokráte nutně dostaneme na lehce vyšší hodnotu kvůli ceně dopravy. I tak by mohl ale leckoho zaujmout.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.