Vlajkové modely Huawei patří k tomu nejlepšímu, co si vůbec na trhu můžete pořídit a v případě Huawei Mate 20 Pro se pravděpodobně jedná vůbec o to nejlepší. Ale byla by chyba zapomenout na „starší“ klasickou vlajkovou loď Huawei P20, která už hezkých pár měsíců sedí neotřesitelně na trůnu mobilního fotografování, tedy alespoň podle výsledků prestižního benchmarku DxOMark. Za kvalitu se samozřejmě platí a jedná se tak o poněkud dražší modely, ale přímo z Huawei k nám dnes doputovala informace o připravované oficiální slevě…

Huawei P20 Pro je s námi už od března a může se pochlubit třeba 6,1-palcovým OLED FullHD+ displejem, výkonným procesorem Kirin 970 a hlavně špičkovou trojicí zadních fotoaparátů 40 Mpix (se světelností f/1.8) + 20 Mpix + 8 Mpix spolu se 24 Mpix selfie kamerkou. Huawei Mate 20 Pro pak nabídne ještě větší 6,39-palcový QHD+ OLED displej, modernější procesor Kirin 980, podobnou sestavu fotoaparátů, čtečku otisků prstů přímo v displeji nebo pokročilou 3D identifikaci tváře. V obou případech se ale bez debat jedná o špičkové kusy, se kterými prostě neuděláte chybu.

A nyní přichází Huawei s unikátní limitovanou nabídkou pro vlajkové smartphony Huawei Mate 20 Pro a P 20 Pro. Dva špičkové chytré telefony budou k dostání za jedinečnou cenu. Zákazníci si v období od 8. do 11. února nebo do vyprodání zásob mohou pořídit model Huawei Mate 20 Pro se slevou 4000 Kč a Huawei P20 Pro až o 2000 korun levněji. Tato nabídka by měla platit u všech maloobchodních prodejců, takže začněte hledat pořádné kladivo na prasátko.