Ohodnoťte článek

Přestože se o telefonech Moto Z4 zatím příliš nemluví, neznamená, že na nich Motorola nepracuje. A první informace, které jsou momentálně k dispozici na síti odhalují, že jeden telefon z této řady, Moto Z4 Play bude osazen procesorem Snapdragon 675.

SD675 je zatím avizován jen u několika přístrojů jako jsou Meizu Note 9, Hisense U30, nebo i Redmi Note 7 Pro. Kromě nich by měl být také u Vivo V15 Pro. Ale vraťme se zpět k Moto Z4 Play, protože kromě typu procesoru jsou odtajněny i další parametry.

AMOLED displej by měl mít úhlopříčku 6,22 palce, rozlišení 2340×1080 pixelů a kapkový horní výřez. Boční rámečky jsou poměrně úzké, brada je však širší. Telefon by měl mít v displeji také integrovaný snímač otisků prstů. Snapdragon 675 doplní 4/6 GB RAM a 64/128 GB interní paměti. Baterie by měla mít kapacitu 3600 mAh a operačním systémem bude Android Pie.

V rámci foto výbavy zde údajně najdeme 48 MPix hlavní fotoaparát se senzorem S5KGM1SP společnosti Q Technology. Ten použil například Huawei u svého Nova 4. Na zadním panelu bychom také měli nalézt sadu pinů pro připojení Moto módů. Moto Z4 Play by mohl být uveden v první polovině letošního roku, ale není to zatím oficiálně potvrzeno. Stejně tak není potvrzena ani jeho cena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.