Ohodnoťte článek

S narůstajícím počtem chytrých elektronických zařízení v domácnosti roste skoro až geometrickou řadou počet dálkových ovladačů s nimi spojených a nejeden stůl už se proměnil v hromadné odkladiště. A protože je člověk od přírody tvor pohodlný, tak se určitě bude zajímat o nějaké univerzálnější řešení, které by tento otravný problém vyřešilo. A čínské obchody mají jako vždy přímou odpověď, protože Alfawise KS1 právě takovým řešením je.

Alfawise KS1 je velmi šikovná mašinka sloužící právě jako centrální ovládání pro většinu vašich spotřebičů vybavených IR senzorem. Podporováno je přes 80.000 modelů zahrnujících vše od televizí, přes klimatizace, chytré lampy, zvlhčovače vzduchu až po audio zařízení a dosah je pak 8-15 metrů. Vše pak ovládáte pomocí stažené aplikace přímo přes váš mobilní telefon, takže můžete jednoduše třeba nastavit nahrávání z TV nebo vypnout klimatizaci i pokud nejste přímo doma. A pokud jste přišli na chuť hlasovým povelům, tak je podporována i platforma Amazon Alexa.

A pořízení podobného chytrého zařízení nemusí být ani příliš drahou záležitostí, protože Alfawise KS1 Almighty (tak zní plné jméno produktu, tedy v překladu „všemocný“) v černé barevné variantě stojí momentálně v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest jen 15.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.