V polovině dubna/apríla 2018 představila Xiaomi svůj první herní telefon Black Shark a následně pak v druhé polovině loňského roku přišel na svět Black Shark Helo, který byl vlastně jen mírně inovovanou verzí původního stroje. A protože obě verze zaznamenaly slušnou odezvu u fanoušků, bylo by pošetilé nepřipravit jejich letošního nástupce. Tuto skutečnost potvrdil produktový ředitel Xiaomi, Wang Teng Thomas.

Je tedy potvrzeno, že nový herní telefon bude, ale Wang Teng se ani v náznaku nezmínil o jeho parametrech a případném uvedení na trh. Dokonce není potvrzen ani obchodní název telefonu. Ovšem spekulace už, jako obvykle, jedou na plné obrátky. Podle některých tipařů by se chystaný herní telefon měl jmenovat Black Shark Skywalker a měl by to být přesně ten, který se nedávno objevil ve výpisu Geekbench.

Podle Geekbench by měl být Black Shark Skywalker poháněn procesorem Snapdragon 855 s 8 GB RAM, ale očekává se, že přijde i ve verzi s 10 GB RAM a 256 GB interní paměti. Operačním systémem bude Android Pie. To jsou tedy údaje, které jsou zatím k dispozici. Můžeme však čekat, že bližší informace bychom se mohli dozvědět už brzo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.