Vivo V15 Pro a také Vivo V15 by měly být společně představeny 20. února/februára na konferenci v Indii. Ještě před jejich uvedením jsme se měli možnost dozvědět něco málo o prvně zmíněném telefonu a k vidění byly i renderované obrázky.

Víme tedy, že Vivo V15 Pro by měl mít 32 MPix pop-up přední kameru a podle renderů svým designem připomíná loňský Vivo Nex. Dnes se na síti objevila první reálná fotka, která sice není příliš kvalitní, ale dá se z ní vypozorovat vzhled zadního panelu.

Díky fotce lze potvrdit trojitý zadní fotoaparát, který by údajně měly tvořit snímače s rozlišením 48 MPIx, 8 MPix a 5 MPix. Zadní panel bude skleněný se zajímavým barevným přechodem od výrazně červené až po černou. Je také zřejmé, že na zádech není snímač otisků prstů, takže i to by mělo potvrdit původní předpoklad, že snímač bude integrován v displeji.

Mezi další, zatím nepotvrzené parametry by měl patřit Super AMOLED displej s vysokým poměrem obrazovky vůči tělu a procesor Snapdragon 675 s 6 GB RAM a až 128 GB interní paměti. Předpokládaná cena by měla začínat zhruba na 350 dolarech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.