Množství zajímavých produktů v evropských skladech čínských e-shopů rychle narůstá a pryč jsou doby, kdy se v těchto skladech daly sehnat jen velmi výběhové produkty ve velmi omezených množstvích. Dnes mají někteří velcí hráči, jako je například e-shop Gearbest, i přímo české nebo polské sklady, takže objednávka je u našince v řádu dní a navíc bez jakýchkoli celních a daňových problémů.

A dnes pro vás máme právě jednu takovou zajímavou nabídku, protože se nám v českém skladu vyloupl jeden modrý fešák. Konkrétně se jedná o Xiaomi Mi 8 Lite v globální verzi se 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti a tento telefon jak jistě víte už nějakou dobu soupeří s Honor 8X o nejvýhodnější koupi ve střední třídě. Vybaven je k tomu více než slušně nejen po výkonnostní stránce díky procesoru Snapdragon 660, ale i velmi solidnímu fotografickému výkonu s 12 Mpix + 5 Mpix duálním zadním fotoaparátem a 24 Mpix přední selfie kamerkou.

A protože žádná nabídka není kompletní bez pořádné slevy, tak pro vás máme i slevový kupón GBMPPS65, díky kterému klesne cena modrého fešáckého Xiaomi Mi 8 Lite jen na 229.99 dolarů. A s bleskurychlou dopravou za 0,18 dolaru navíc z českého skladu může být u vás doma co by dup. Tak co na něj říkáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.