Začátkem letošního roku se sítí šířily spekulace o tom, že samostatná značka Redmi hodlá pracovat i na telefonu s procesorem Snapdragon 855. Hovořilo se i o ceně, která by se údajně mohla pohybovat kolem 368 dolarů, a to zní přímo skvěle.

Informace sice zazněla přímo od zástupců Redmi, ale nebylo to nic oficiálního. Tuto skutečnost však v těchto dnech potvrdil sám generální ředitel Redmi, Lu Weibing. Takže ano, Redmi telefon s procesorem Snapdragon 855 skutečně bude. A pokud bude potvrzena i jeho výše uvedená cena, tak bychom se mohli dočkat přímého konkurenta telefonu Pocophone F1.

Redmi Note 7 – test odolnosti

Není zatím zcela jasné, kdy bude tento chystaný telefon uveden. Lu Weibing se totiž vyjádřil k jeho představení velmi vyhýbavě. Prohlásil, že Redmi telefon s SD855 se objeví v průběhu, nebo spíš až v druhé polovině roku 2019. A když už jsme se zmínili o konkurenci pro značku Pocophone, dodejme, že i tady se připravuje nástupce velmi úspěšného Poco F1(naše recenze). A i on, tedy Poco F2, by měl být vybaven Snapdragonem 855. I zde se očekává, podobně jako u loňského modelu, špičková výbava a nízká cena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.