Telefon Meizu Zero byl oznámen před několika dny a momentálně je ve fázi crowdfundingové kampaně, která začala 30. ledna/januára. Společnost Meizu se chlubí tím, že jejich Zero je prvním telefonem bez otvorů, pokud tedy nebudeme počítat dva malé otvory mikrofonu a nepatrnou prohlubeň zadního snímače otisků.

Pokud bychom se na telefon podívali blíže, jde o poměrně zajímavý počin. Zařízení má velký, 5,99 palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením a integrovaným snímačem otisků. Procesorem je Snapdragon 845. Najdeme zde rychlé 18 W bezdrátové nabíjení a certifikaci IP68.

Společnost tvrdí, že na vývoji Meizu Zero pracovala 2 roky a podala 75 patentů na různé technologie použité v tomto přístroji. Mezi ně patří například audio technologie mSound 2.0, technologie mEngine 2.0, Super mCharge Wireless, virtuální boční tlačítka nebo technologie virtuální karty eSIM.

Inovací je skutečně hodně a hands on video, které si můžete omrknout zde, Meizu Zero představí v celé jeho kráse. Jen budete na začátku muset přežít poměrně dlouhou čínskou reklamu. Nebo se můžete podívat přímo na stránku Indiegogo, kde běží crowdfundingová kampaň.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.