Čínské obchody jsou naplněny spoustou zajímavých produktů a nejedná se zdaleka jen o telefony a jinou podobnou spotřební elektroniku. Popularitu začínají získávat i další doplňky do domácnosti a nemusí se jednat ani o momentálně tolik protěžované „chytré“ věci. Dnešní nabídka zajímavé lampičky Alfawise WL32 z e-shopu Gearbest je právě taková, protože v některých případech jsou příliš chytré funkce vlastně na škodu.

Lampičku Alfawise WL32 tak nebudete ovládat pomocí mobilních aplikací, ani ji nepřipojíte k domácí Wi-Fi síti a terminálům chytré domácnosti. Zato nabídne velmi hezký design, trojici úrovní jasu pro ochranu očí, 256 RGB barev osvětlení, nízkou spotřebu 6W (bílá) / 3W (barvy), jednoduché dotykové ovládání a více než 35.000 hodin životnosti. Jako bonus pak také vestavěný Bluetooth reproduktor se solidním zvukem, takže získáte i další úroveň funkčnosti.

A protože se vždycky lépe nakupuje se slevovým kupónem, tak Vám ho samozřejmě nemůžeme upřít ani dnes. S kódem GDXPWL32 si tak lampičku Alfawise WL32 můžete pořídit jen za 29.99 dolarů. Proč si tak neudělat radost do domácnosti, že…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.