I když je momentálně celá Čína ve stádiu klinického nicnedělání kvůli masivním oslavám čínského Nového roku, tak to úplně neplatí pro všechny e-shopy a prodejce. A protože jsme si vědomi neukojitelné žízně českého čtenáře po akcích a slevových kupónech, tak pro vás máme i dnes v době sváteční pořádnou nálož zajímavých slev z e-shopu Gearvita.

A nezačneme ničím menším než asi momentálně nejžádanějším telefonem na trhu. Redmi Note 7 trhá prodejní rekordy a poptávka stále těžce vítězí nad nabídkou. Ostatně více než solidní telefon střední třídy se 48 Mpix fotoaparátem za rozumné peníze ? Tomu se přece dá jen těžko odolat. Se slevovým kupónem 64NOTE7 pak může být 4GB/64GB verze telefonu vaše jen za $225 / €197.51. Kusové zásoby jsou však velmi omezené, ostatně jako u všech dnešních produktů.

Dalším pánem na holení jsou pak bezdrátová sluchátka Xiami Mi Airdots Pro TWS, které nabídnou parádní kvalitu zvuku nebo podporu AAC, to vše jen za $84.59 / €74.25 díky slevovému kupónu MiAirTWS. Nebo vás možná zaujme výkonný Xiaomi Mi Box S, tedy TV box napěchovaný moderními technologiemi co je stvořen pro přehrávání obsahu ve 4K rozlišení s HDR. Ten si pak můžete pořídit jen za $55.99 / €49.15 se slevovým kupónem XMMiBoxS.

A protože jsou Xiaomi těžkou váhou i v oblasti chytrých nositelností, tak nemůžeme vynechat ani některé zajímavé chytré hodinky z jejich produkce. Jako je třeba Huami Amazfit Bip se slevovým kupónem GVNYBip jen za $52.99 / €46.51. Nebo dáte přednost poslednímu modelu Huami Amazfit Verge ? Ten je v nabídce jak v šedé verzi se slevovým kupónem GVNYVerge01 jen za $125.99 / €110.59, nebo v modré variantě s kupónem GVNYVerge02 za navlas stejnou cenu $125.99 / €110.59 .

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.