Mnoho uživatelů se v poslední době vrhlo na vybavení chytré domácnosti, protože ceny stále klesají a některé z těchto vychytávek jsou opravdu život usnadňující, nebo prostě jen příjemné. A chytré osvětlení patří k těm nejpopulárnějším, protože nepotřebujete nějaké extra složité nastavování a vše funguje v podstatě hned po vybalení a instalaci. Řada Yeelight od Xiaomi pak patří mezi ty nejpopulárnější a dnes pro vás máme další z této řady, stropní světlo Yeelight 320 v bleskových prodejích e-shopu Gearbest a to dokonce z českého skladu.

Chytré stropní světlo Yeelight 320 může nabídnout opravdu extra jednoduchou instalaci, kdy výrobce slibuje nutnost pouhých 5 minut. Samotné osvětlení je pak díky 240 malým OSRAM LED žárovičkám s výkonem 28W a 2000 lumeny svítivosti. V nabídce je pak i speciální režim měsíčního svitu a široké nastavení teploty barev, nebo ztlumování osvětlení. A určitě potěší i proti-prachová certifikace IP60. Vše je pak ovládáno pomocí Wi-Fi z telefonu, případně přibaleným Bluetooth dálkovým ovládáním a možné je i spárování s chytrým náramkem řady MiBand.

A na dnešní nabídce e-shopu Gearbest na toto chytré stropní světlo Yeelight 320 v bílé barvě je pak nejlepší nejen cena, ale hlavně bleskurychlá a bezproblémová dostupnost z českého skladu firmy. Samozřejmě ani cena neurazí, protože už tak výhodné bleskové prodeje jsou ještě zvýrazněny speciální akcí s dalšího $5 automatické slevy, takže vás vše přijde jen na 64.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.