Na robotické vysavače si v domácnosti zvyká opravdu velmi rychle a jednoduše, protože člověk je od přírody tvor líný a milerád přenechá domácí práce jiným. A díky všeobecnému poklesu cen podobných vymožeností dnes opravdu není problém si něco takového pořídit. My pro vás dnes máme další důkaz jak dostupné tyto zařízení mohou být, konkrétně se jedná o model 360 S6 z polského skladu e-shopu Gearbest a samozřejmě ve výhodné zlevněné nabídce.

Vysavač 360 S6 má asi všechny funkce co si od podobného robota dovedete představit, takže sám vysaje a vzápětí i vytře podlahu, automaticky se vyhne překážkám a sám si pak najde dobíjecí stanici v případě potřeby. Vybaven je pak omyvatelným HEPA filtrem, silným sacím výkonem 1800 Pa, slušnou kapacitou baterie slibující až dvě hodiny práce na jedno nabití, poměrně tichým provozem, kapacitou prachového koše 0,4 l a samozřejmě i pokročilými ovládacími funkcemi skrze mobilní aplikaci.

A protože bleskové prodeje jsou sice příjemná akce, ale stejně prostě musíme přihodit ještě nějaký malý bonus, tak pro vás máme ještě extra slevový kupón GB-APS36PL. Díky tomuto kupónu klesne cena až na 329.99 dolarů a jak již bylo řečeno, tak je vše skladem v Polsku, takže bleskurychlé dodání do pár dnů a žádné další poplatky nebo celní oplétačky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.