S tím jak nám utěšeně rostou počty megapixelů zadních fotoaparátů, tak bylo jen otázkou času, kdy i selfie kamerky budou atakovat závratná „hausnumera“. A protože telefony značky VIVO se historicky vždy orientovaly na velmi pokročilé a výkonné selfie fotoaparáty, tak je jen logické, že chystané VIVO V15 Pro bude patřit k těm nejlepším. A bude pokračovat v tradici VIVO Nex, protože podle všeho bude disponovat výsuvným modulem selfie kamerky.

Výbavou se bude jednat o vyšší střední třídu, protože telefon dostane do vínku Super AMOLED displej prozatím neznámé úhlopříčky, procesor Snapdragon 675, 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Hlavním tahákem ale bude samozřejmě fotografické vybavení, protože zadní trojice senzorů bude sestávat ze 48 Mpix Samsung GM1 a dvojice doprovodných pak 8 Mpix a 5 Mpix. Selfie kamerka bude masivní s 32 Mpix rozlišením a půjde tak o jednu z papírově nejkvalitnějších na trhu.

VIVO V15 Pro by mělo být oficiálně představeno 20. února a nejdříve se dočká indický trh. Cena by se v přepočtu měla pohybovat kolem 350 dolarů , ale zatím není jasné, zda se tento model dostane i na další trhy. Pro našince je to asi stejně spíše malá kuriozitka, protože telefony VIVO u nás nejsou k sehnání tak jako tak.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.