TV boxy už se nám dávno zabydlely v obývacích pokojích a i když současné televizory jsou v drtivé většině chytré samy o sobě, tak dodávají často mnohem více výkonu a funkcí. Dlužno dodat, že za velmi nízkou cenu, protože i díky množství levných čínských kousků si můžete pořídit opravdu skvělý a výkonný TV box je za hubičku. Jako třeba dnes s nabídkou MECOOL KM9 ze zásob e-shopu Gearbest.

MECOOL KM9 je moderní TV box vybavený výkonným procesorem Amlogic S905X2, grafikou Mali-G31MP2, 4 GB LPDDR4 RAM a 32 GB vnitřní paměti na nějaké ty základní aplikace a doplňky. Výkonu je dostatek i na 4K rozlišení s HDR a HEVC 10bit kodekem, konektivita pak potěší díky USB 3.0 portu a dual band Wi-Fi. Design celého TV boxu také neurazí a stavová velká dioda s rozdílnými barvami dodá i lepší přehled o konkrétním stavu zařízení. Vše pak běží na systému Android 8.1 Oreo a součástí balení je i dálkové ovládání.

Tento skvělý TV box MECOOL KM9 so momentálně můžete pořídit v nabídce e-shopu Gearbest jen za 62.99 dolarů, ale vrabci na střeše si cvrlikají o možných brzkých bleskových prodejích, kdy by ceny měla teoreticky spadnout až na 51.99 dolarů. Takže mějte oči na stopkách.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.