Čínský gigant OPPO patří do skupiny výrobců, kteří se už během minulého roku snažili přijít na ideální způsob eliminace problematického „vykousnutí“ displeje. V současnosti je konsenzus unifikován na použití decentního kapkovitého výřezu, případně na „průstřelu“ displeje s integrovanou čočkou selfie kamerky v displeji. OPPO ale evidentně neopouští ani princip s výsuvným modulem, který slavil úspěch u modelu OPPO Find X.

Na internetu se totiž dnes objevily snímky dosud neznámého chystaného telefonu značky OPPO, který využívá právě výsuvný selfie modul a mohl by tak být odezvou na VIVO NEX, případně VIVO V15 Pro. Telefon dostal do vínku hned trojici zadních fotoaparátů a výsuvný selfie modul je pak přímo nad nimi, takže přesně na ose samotného telefonu. Čtečka telefonu je pak klasického střihu na zádech přístroje, takž se dá dedukovat, že nepůjde o žádný z high-end modelů, protože OPPO patří obecně k průkopníkům používání čtečky integrované přímo v displeji.

Ze snímků už se pak dá jen vyčíst přítomnost systému Color OS založeném na Androidu Pie s bezpečnostní lednovou záplatou, ale o dalších parametrech ani vidu, ani slechu. Co se týče konkrétního označení telefonu, tak se teoreticky může jednat o OPPO R19 nebo F11, ale najisto to potvrzené ještě nějakou dobu nebude. Každopádně je dobře, že se výrobci pokouší nabídnout zákazníkovi více designových možností řešení předního panelu a evoluce pak už udělá své.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.