Chytrý náramek Xiaomi MI band 3 je bezesporu jedním z nejprodávanějších produktů společnosti Xiaomi. Hned poté, co byl loni v květnu/máji uveden, trhal prodejní rekordy. Společnosti si je patrně dobře vědoma toho, že železo je třeba kout dokud je žhavé, takže aktuálně nabízí nejen designově přepracované balení, ale přidává i novou barvu řemínku.

Tuto jistě zajímavou zprávu rámuje slogan: „New year, new weather, Mi Band 3, new color“. A jaká že je ta nová barva řemínku? K původní černé, tmavě modré a oranžové nově přibyla i vínově červená, nebo, chcete-li, burgundská.

Nově je přepracováno i balení náramku Xiaomi Mi Band 3 a původní čtvercovou krabici s průhledným horním víkem střídá krabice obdélníková a barevná. Na první pohled je tedy jasné, jaká barevná varianta náramku v krabici je.

Ti z vás, kteří by čistě náhodou netušili, co náramek Xiaomi Mi Band 3 obnáší, můžou omrknout jeho parametry v tomto článku. A v závěru připomeneme i ceny, kdy klasická verze přijde na zhruba 25 dolarů a verze s NFC stojí přibližně 30 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.