Ještě než se nám čínské obchody na chvíli odmlčí kvůli oslavám čínského Nového roku, tak pro vás dnes ještě máme další solidní nůši slevových kupónů, aby se vám za ty skoro dva týdny nebezpečně nenaplnila peněženka. Jedná se o  produkty z e-shopu Geekmaxi, takže se vždy jedná o kousky z německého (případně polského) skladu a ceny jsou tudíž finální bez dalších doplatků a poplatků. Nabídka je samozřejmě větší, takže se neublíží mrknout i přímo k nim na stránky.

Tak co třeba takovou šikovnou skládací elektrickou koloběžku KUGOO S1 s LCD displejem a silným 350W motorem, která vypadá na velmi solidní konkurenci pro podobné modely od Xiaomi. A se slevovým kupónem CWTJMGNW je až do 28. února k mání jen za 279.99 euro.

Dalším zajímavým produktem je starý známý robotický vysavač Xiaomi Roborock S55 Robot Vacuum Cleaner 2, který se vám postará o automatické čištění domácnosti a to nejen vysáváním, ale i vytíráním podlahy. Samozřejmostí je tuna chytrých funkcí a pokročilých technologií. A s kupónem 2KDZ1DYG může být do 28. února váš jen za 374.99 euro.

Představovat určitě nemusíme ani telefone Xiaomi Redmi Note 5, tady samozřejmě v globální verzi, černé barvě a 4 GB + 64 GB paměťové konfiguraci. Stále se jedná o jeden ze skvělých kusů s poměrem cena/výkon a tady ho máte k dispozici se slevovým kupónem vJYHcJV7 jen za 179 euro. Opět platné do 28. února.

Poslední dnešní slevou je pak něco pro milovníky aut a zejména čistých aut, protože Xiaomi JIMMY JW31 je udělátko právě pro čištění ocelových ořů. Tedy konkrétně bezdrátový tlakový čistič kompaktních rozměrů s vysokým výkonem. Ten je díky slevovému kupónu 9t5MaPI2 k mání jen za 149.99 euro, platnost opět do 28. února, ale skladem bude reálně až po 12. únoru.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.