Všichni víme, že nás letos určitě nemine nový model Xiaomi Mi 9, zatím jsou v utajení jeho parametry a není ani potvrzeno datum vydání. Ovšem v těchto dnech dostal certifikaci 3C Xiaomi telefon s kódovým označením M1902F1A/T a začíná se čile spekulovat, že by to mohl být právě Xiaomi Mi 9.

Podle výpisu 3C má tento Xiaomi telefon nabíječku MDY-08-ES s podporou rychlého nabíjení až 27 W. To by mohlo naznačovat, že půjde o top model. Další parametry ve výpisu uvedeny, bohužel, nejsou. Není ani zcela zřejmé, že jde o Mi 9, ale vzhledem k tomu, že loňský model Xiaomi Mi 8 měl podobné kódové označení, konkrétně M1803E1A/T, může skutečně jít o letošní model Mi 9.

Další indicií, vedoucí k tomu, že byl certifikován Xiaomi Mi 9 může být i vyjádření Lei Juna, který nedávno tvrdil, že Mi 9 bude mít rychlejší nabíjení než 24 W. Další neoficiální zprávy z řad zástupců Xiaomi naznačují, že by Xiaomi Mi 9 mohl být údajně představen už 19. února/februára. To však je nutno brát s velkou rezervou, protože nic není potvrzeno a neexistují ani informace o tom, že by Xiaomi na únor/február chystala nějakou větší akci.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.