S blížícími se oslavami čínského Nového roku se i neúnavné čínské e-shopu pomalu připravují na zaslouženou pauzičku a několik dní odpočinku. Ale ani nákupní „závisláci“, kteří bez své denní dávky nákupů levné čínské elektroniky nemohou fungovat nemusí zdaleka zoufat, protože prodejci už dávno expandovali i do tradičnějších prodejních systémů západního internetu. Jako je třeba Ebay.

A tak pro vás máme dnes dva malé kousky právě přímo z Ebay, které by vás mohly zaujmout, pokud plánujete nákupy v příštích dnech. Prvním je Xiaomi WiFi Repeater Pro, což je vylepšená původní verze zesilovače signálu od Xiaomi a nabídne hned dvojici duálních antén, až 300 Mbps rychlosti a dětsky snadnou instalaci. Takže pokud máte problémy s kvalitou nebo dosahem Wi-Fi signálu, tak se vám podobné zařízení může jen a jen hodit, navíc s cenou pouhých 13.45 dolaru.

Dalším kouskem jsou pak velmi levné a dostupné chytré hodinky Q1 LCD, které nabízí rám z broušeného kovu, pohodlný silikonový pásek, 1-palcový TFT displej s rozlišením 128 x 96 pixelů, celou řadu senzorů zahrnující monitoring tepu, krevního tlaku nebo okysličení krve, sportovní funkce, monitoring spánku, notifikace a spoustu dalších. Integrovaná 170 mAh baterie slibuje až 6 dní výdrže na jedno nabití, což nezní vůbec špatně. Hodinky jsou k mání v pěti barevných variantách a pouze za 22.69 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.