Po uvedení Redmi Note 7 a zprávách, že je v přípravách i Redmi Note 7 Pro tu máme další informaci. Ta se vyskytla na čínském Weibo v podobě poměrně nevýrazného teaseru, který naznačuje, že značka Redmi chystá i přístroj s označením Redmi X.

Na upoutávce toho skutečně k vidění moc není. Tedy kromě nápisu Redmi X, dalšího nápisu v řeči rozsypaného čaje, který odkazuje na snímač otisků a termínu představení. To by mělo proběhnout 15. února/februára, což je shodou okolností poslední den Čínského jarního festivalu.

To, co se objeví na Weibo se sice nemusí zakládat na pravdě, ale slušný základ pro různé dohady, fámy a spekulace to být může. Takže bude avizovaný telefon oním tajemným přístrojem s procesorem Snapdragon 855 a špičkovými parametry? Nebo snad bude osazen Snapdragonem 710? Většina tipařů se však přiklání k tomu, že telefon bude mít SD710.

A dokonce vůbec nemusí jít ani o telefon Redmi s přízviskem X, protože na únor/február je údajně chystáno uvedení Redmi Note 7 Pro a značka ani nepotvrdila, že by nějaký Redmi X chystala. Je to prostě celkem zapeklitá situace, takže nejlepší asi bude počkat na další zvěsti, co přesně příští měsíc Redmi uvede.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.