Powerbanky od Xiaomi už dlouhou dobu patří k tomu nejlepšímu na trhu a jejich oblíbenost i v našich luzích a hájích je na velmi vysoké úrovni. V nabídce mají samozřejmě celou řadu zajímavých modelů, od těch miniaturních až po monstrózní kapacity pro opravdové nenasyty. A jednu takovou pro vás máme i dnes, protože Xiaomi Mi Power 2C je momentálně k mání za velmi slušné ceny v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop.

Bílá Xiaomi Mi Power 2C je vybavena PCB + ABS tělem, které má zdrsněný povrch pro lepší přilnavost při držení a používá vysoce kvalitní Li-Polymer baterii Každý výstupní port pak podporuje rychlé nabíjení Quick Charge 3.0 a může poskytovat až 5.1V/3.6A. A kapacita je více než slušných 20.000 mAh, což obnáší hezkých pár dobití klasického telefonu. A díky QC3.0 je poměrně rychlé i její zpětné dobití, které by s příslušnou nabíječkou mělo zabrat zhruba 8 hodin. Vzhledem ke kapacitě se nejedná o žádného lehoučkého drobečka, ale 3%* g nakonec není až tak limitující.

V bleskových prodejích e-shopu Tomtop pak powerbanku Xiaomi Mi Power 2C v bílé variantě najdeme za výborných 32.99 dolarů, samozřejmě s dopravou zdarma. A když už jsme nakousli bleskové prodeje na Tomtopu, tak se sluší zmínit i další momentálně probíhající velkou slevovou akci na domácí chytré vychytávky a gadgety, ve které najdete tyto kousky se slevou až 76 %.