Sportovní akční kamera SJCAM SJ8 Pro se snaží navázat na úspěšné modely SJCAM SJ6 Legend a SJCAM SJ7 Star. Podle některých uživatelů ji lze dokonce srovnat s podstatně dražší GoPro Hero 6. Jednoduše se dá říct, že svými parametry patří mezi špičku.

Zaujme hlavně 4K/60fps rozlišení, velký dotykový displej a kodek videa H.265. Je vybavena čipsetem Ambarella H22 S85 a senzorem Sony IMX377. Dotykový displej má úhlopříčku 2,33 palce. K další výbavě patří osmi násobný digitální zoom, USB-C, gyroskopická stabilizace, podpora WiFi a baterie s kapacitou 1200 mAh, která by měla podle výrobce stačit na 90 minut natáčení videa v rozlišení 4K/60fps.

Nechybí ani podpora externího mikrofonu, hlasové ovládání a nebo vodotěsné pouzdro s certifikací IP68. A když už mluvíme o pouzdru, v balení najdeme i spoustu dalších doplňků jako jsou různé držáky, adaptér ke stativu, nabíjecí kabel a další.

Veškeré podrobnosti o akční kameře SJCAM SJ8 Pro najdete na stránkách Gearbest, kde je aktuálně nabízena za 169,99 dolarů. Při použití slevového kupónu ve tvaru GBENG012 spadne cena na 165,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.