Chytré robotické vysavače se v našich domácnostech pomalu začínají zabydlovat. Jsou dobrými pomocníky při úklidu, kdy je můžeme naprogramovat a po návratu z práce máme uklizeno. Jedním z nich je i DEALDIG Robvacuum 8, který je aktuálně nabízen na e-shopu Gearbest v českém skladu a my vám k němu přidáme i slevový kupón.

Chytrý vysavač DEALDIG Robvacuum 8 zvládne pořádný úklid díky svému vybavení. To čítá 3D gyroskopickou navigaci pro přesnou trasu úklidu a kompletní sada chytrých snímačů zas vysavači umožní vyhnout se nábytku, schodům nebo jiným překážkám.

Po spárování s telefonem a využití příslušné aplikace lze DEALDIG Robvacuum 8 naprogramovat, dálkově ovládat, měnit režimy úklidu a nastavit úklidové plány. Vysavač lze ovládat i hlasem.

Vysavač má pět úklidových režimů, baterii s kapacitou 2500 mAh, automatické nabíjení v dokovací stanici a 600 ml koš s trojitou filtrací prachu a alergenů. Provozní doba je 120 minut a doba nabíjení je zhruba 4 hodiny.

Chytrý vysavač DEALDIG Robvacuum 8 je aktuálně v nabídce českého skladu Gearbest za 179,99 dolarů, ovšem s naším slevovým kupónem ve tvaru GBSA0004 cena spadne na 159, 99 dolarů. Pokud využijete dopravu PPL, bude vám vysavač doručen do dvou pracovních dnů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.