Společnost Meizu už horečně pracuje na telefonu Meizu Note 9. Aspoň takto to tvrdí zakladatel společnosti, Huang Zhang. Kromě jeho slov by potvrzením mohlo být i to, že Meizu přístroj s označením M923Q dostal Bluetooth certifikaci.

Ani čínští tipaři nepochybují o tom, že Meizu Note 9 se vbrzku stane realitou. Jeden z nich uvedl, že telefon by měl být představen v polovině příštího měsíce na konferenci v Pekingu. Samozřejmě tuto informaci musíme brát s rezervou.

Každopádně podle Huang Zhanga by měl mít telefon 48 MPix hlavní fotoaparát a stane se tak prvním Meizu strojem s tímto senzorem. Další zprávy hovoří o tom, že jako procesor bude použit Snapdragon 675, který v Antutu nasbíral 170000 bodů. Je postaven na 11nm výrobní technologii s architekturou Kryo 460. Dále se také tvrdí, že Meizu Note 9 bude mít baterii s kapacitou 4000 mAh.

Vypadá to tedy, že Meizu Note 9 by nemusel společnosti dělat ostudu, ale jak již víme, pokud vše není potvrzeno na 100%, není to jisté. Takže raději počkejme, co přinese příští měsíc a společnost Meizu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.