V záplavě čínských výrobků je někdy těžké se orientovat, takže se může hodit přehled nabídek a slev, které vám pomohou vybrat. Dnes tady máme seznam nejnovějších slevových kupónů z e-shopu Gearvita, tak se na ně pojďme podívat.

První zajímavý kousek je Xiaomi Mi Game Headset, náhlavní souprava, která je vybavena systémem virtuálního prostorového zvuku 7.1 a poskytuje impresivní herní zážitek. Taktéž stojí za zmínku barevné LED pásky na boku. Pokud použijete kupón ve tvaru MiYXEJ01JY, může být vaše jen za 40,69 €.

Dále máme skvělé chytré hodinky Xiaomi Huami AmazFit Verge, prémiové zařízení plné funkcí, které nyní získáte za 115,87 € při použití kupónu VergeEU (počet omezen na 100 kusů).

Pokud spíše sháníte bezpečnostní kameru, co takhle Xiaomi Mijia 1080p, která je nyní v prodeji? Tato videokamera s podporou 1080p videa nyní může být vaše za 22,55 € díky slevovému kupónu 1080IPCAM.

Na Gearvita můžeme nyní také najít Huawei Honor AM-H1C FlyPods Youth TWS, pár bezdrátových sluchátek, které jedou přes Bluetooth 4.2, a které si můžete koupit za cenu 55,72 €, samozřejmě pokud použijete kupón FlyPodsYTH.

Dále zde máme dvoje chytré hodinky, Xiaomi Huami Amazfit Stratos za 132,68 € a kuponem AFStratos2 a sportovní smartwatch Kingwear FS08 za 51,30 € při použití kupónu KWFS08.

A jako poslední zde je velmi dobrý TV Box Tanix TX6 poháněný procesorem Allwinner H6, 4 GB paměti RAM a 32 GB interní paměti, který je nyní k dostání za 30,08 € s kupónem TanixTX6.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.